TematNews.pl

Tematyczne newsy ze świata

Nowa funkcja whatsapp
Technologia

WhatsApp z nową funkcją!

Funkcja usuwania wiadomości w aplikacji Whatsapp to ratunek, ale ile razy zdarzyło Ci się nacisnąć niewłaściwy przycisk i postawić się w niezręcznej sytuacji?

Jeśli zdarzyło Ci się przypadkowo usunąć wiadomość tylko dla siebie, zamiast usunąć ją z rozmowy dla wszystkich, nie jesteś sam.

WhatsApp usłyszał Cię i wprowadził nową funkcję czatu grupowego, która pozwala cofnąć akcję „Usuń dla mnie”, aby uniknąć potencjalnie kłopotliwych scenariuszy.

Co to za nowa funkcja?

Wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji, w której wysłaliśmy wiadomość do niewłaściwej osoby lub grupy i przez przypadek kliknęliśmy „Usuń dla mnie” zamiast „Usuń dla wszystkich”, przez co znaleźliśmy się w niezręcznej sytuacji.

Przypadkowe usuwanie to nowa funkcja, która chroni Cię przed takimi sytuacjami.

Musisz być jednak szybki, ponieważ masz teraz pięć sekund na cofnięcie przypadkowego usunięcia i kliknięcie „Usuń dla wszystkich”.

Ta funkcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników Androida i iPhone’a.

Jest to jedna z wielu funkcji wprowadzonych w tym roku przez należącą do Meta aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak dodatkowe funkcje sterowania notatkami głosowymi, funkcja „Społeczność” umożliwiająca łączenie kilku czatów grupowych itp.